Hotové riešenia na mieru

Zoznam hotových riešení na mieru, prevažne WordPress pluginov, vytvorených pre našich klientov s možnosťou okamžitého použitia.

WordPress pluginy

Šikovné Woocommerce pluginy na mieru ihneď k zakúpeniu v našom e-shope.

59,00 

(1 recenzia zákazníka)

79,00 

(1 recenzia zákazníka)

Na vyžiadanie

Pluginy, ktoré máme pripravené a v blízkej dobe ich pridáme do nášho e-shopu. 

Woocommerce

Dátum a čas doručenia v pokladni pre Woocommerce

Woocommerce plugin, korý pridáva do pokladne možnosť výberu dátumu a času doručenia, tzv. delivery timeslots. Súčasťou pluginu je aj administračné rozhranie pre definovanie podmienok a kapacít jednotlivých časových úsekov. V prípade výberu času je možné definovať presný čas alebo interval. Pri výberu dátumu v pokladni sa overuje dostupnosť doručovacích časoch pre vybraný dátum.

Woocommerce

Merné jednotky pre Woocommerce

Woocommerce plugin pridavajúci možnosť výberu a zobrazenia merných jednotiek pre konkrétne produkty alebo pre celé produktové kategórie. Možnosť zadávať minimálne a maximálne množstvá a tiež kroky, resp. násobky, v ktorých je možné tovar zakúpiť. Okrem toho, tento plugin umožňuje aj predaj produktov na váhu, resp. v prípade keď v čase objednania tovaru nie je možné zistiť skutočnú váhu, napr. pri predaji mäsa, mäsových výrobov, ovocia, zeleniny a pod. Žiadne dve jablká nie sú rovnaké a preto tento plugin rieši aj možnosť uviesť približné ceny a váhy jednotlivých produktov a tiež uvedenie jednotkových cien. Po zistení skutočnej váhy je možné tieto údaje upraviť v objednávke.

Woocommerce

E-mail o zmene objednávky pre Woocommerce

Woocommerce plugin s možnosťou odoslania e-mailu zákazníkový v prípade zmeny množstva objednaného tovaru a teda aj zmeny celkovej ceny objednávky.

Uživateľská zóna pre WordPress

Plugin umožňujúci jednoducho a rýchlo vytvoriť na front-ende uživateľskú zónu vrátane formulárov pre registráciu, prihlásenie, zresetovanie hesla, nastavenia účtu, vymazanie účtu.

Woocommerce

Stav položiek objednávky pre Woocommerce

Woocommerce plugin s možnosťou výberu stavu pre položky objednávok. Využitie v prípade, kedy sa rieši dostupnosť produktov až po vytvorení objednávky a nasledne sa jednotlivé produkty naskladňujú.

Woocommerce

Overenie e-mailu pre Woocommerce

Woocommerce plugin s možnosťou overenia zadanej e-mailovej adresy pri registrácii uživateľa alebo pri zmene e-mailovej adresy v nastaveniach účtu. Overenie prebieha pomocou odoslania aktivačného linku na zadaný e-mail. Do doby overenia e-mailu je uživeteľ označený ako neoverený.

Woocommerce

Transakčné WhatsApp správy pre Woocommerce

Plugin umožňuje rozposielať okrem emailov aj notifikácie na tel. čísla zákazníkov použivajúcich aplikáciu WhatsApp.

Prepojenie

Prepojenie systému Realsoft a WordPress

Plugin umožňujúci prepojenie medzi WordPress webstránkou a realitným systémom Realsoft.

Prepojenie

Prepojenie Antik Smartcity portálu a WordPress

Plugin umožňujúci prepojenie medzi WordPress webstránkou a portálom Antik Smartcity.

Woocommerce

Moje kupóny v mojom účte pre Woocommerce

Tento plugin pridáva do časti Môj účet novú podstránku so zoznamom všetkých kupónov vystavených pre e-mailovú adresu užívateľa.

Woocommerce

Reklamácie a vrátenie tovaru pre Woocommerce

Plugin umožňujúci jednoducho vytvoriť reklamáciu alebo vrátenie tovaru pomocou formulára. Plugin pridáva vlastnú podstránku v časti “Môj účet” s možnosťou vytvorenia reklamácie alebo vrátenia tovaru na základe objednávky. Zákazník vo formulári zaškrtne produkt a zadá množstvo reklamovaného alebo vráteného tovaru, vyplní dôvod vrátenia a vyberie si spôsob vrátenia tovaru.

Woocommerce

Heslo pre objednávky vo Woocommerce

Plugin na vygenerovanie hesla, resp. pin kódu pre každú objednávku s cieľom zabezpečiť správne identifikovanie objednávky zákazníka na základe hesla a nie čísla objednávky. 

Woocommerce

Vlastné e-maily pre Woocommerce

Plugin pridáva možnosť vkladať vlastný obsah pomocou Editora pre všetky emailové notifikácia s možnosťou vlastného usporiadania jednotlivých častí emailov. Okrem toho plugin umožňuje pripojiť vlastné prílohy k emailom. 

Zaujali sme Vás?

V prípade záujmu o naše služby nám neváhajte zavolať, napísať alebo si dohodnút osobné stretnutie pri kávičke.