Online marketing

Ani z ďaleka nestačí mať vytvorený firemný účet, resp. stránku na sociálnej sieti, vyplniť základné údaje a nahrať zopár fotiek.

Ak chcete prilákať nových „lajkujúcich“, a teda aj potencionálnych zákazníkov, je potrebné vytvárať relevantné príspevky, ktoré záujmu Vašu cieľovú skupinu.
Nechajte na nás správu obsahu na sociálnych sieťach a my Vám vytvoríme content plán šitý na mieru s rôznymi typmi príspevkov.

Prečo si vybrať práve nás?

Individuálny prístup

Možno pre niekoho iba fráza, no pre nás dôležité pravidlo. Koľko ľudí, toľko chutí, a podľa toho sa aj snažíme pristupovať ku každému jednému klientovi.

Jedinečný vizuál

Ako inak sa odlíšiť od ostatných ak nie práve vizuálom. Nesúdime podľa obalu, ale to čo pekne vyzerá sa aj lepšie predáva.

Open-source riešenia

Nie vždy platí, čo je zadarmo, nie je kvalitné. Pri open-source riešeniach to neplatí, práve naopak, ich veľkou výhodou je obrovská komunita ľudí a pravidelné aktualizácie.

Naše srdcia bijú pre WordPress

Takmer všetky naše riešenia staviame na najobľúbenejšom systéme pre správu obsahu, na WordPress-e. Podľa najnovších štatistík naň beži takmer každá tretia webová stránka či e-shop. Aj napriek tomu, že má svoje limity a úskalia, WordPress si získal naše srdcia.

Za najväčšie výhody WordPress-u považujeme:

Univerzálnosť

Aj keď bol WordPress pôvodne navrhnutý pre vytváranie blogov, jeho štruktúra mu umožnuje jednoducho ho “poohýbať” a pridať mu nové funkcie podľa potreby.

Priateľský pre SEO

WordPress ma rád aj samotný vyhľadávač Google. Ak je všetko správne nastavené a sú dodržané určité postupy, možno dosiahnúť vysoké pozície vo výsledkoch vyhľadávania.

Veľká komunita

Keďže za WordPress-om stojí obrovská komunita vývojárov z celého sveta, má k dipozíciií veľké množstvo bezplatných ale aj platených doplnkov a tém. Výhodou sú tiež pravidelné aktualizácie a neustály vývoj.

Ako postupujeme?

Jednoducho...

1

Zoznámime sa

Na začiatok je potrebné aby sme sa s Vami a s Vašim podnikaním zoznámili a zístili Vaše potreby.

2

Navrhneme riešenie

Po dôkladnej analýze Vašich potrieb a požiadaviek navrhneme ideálne riešenie pre Vaše podnikanie a vypracujeme individuálnu cenovú ponuku.

3

Pustíme sa do práce

Po odsuhlásení návrhu a ceny začneme s realizáciou navrhovaného riešenia.

4

Otestujeme a zoptimalizujeme

Po dokončení celé riešenie otestujeme a optimalizujeme a prípadne pripomienky v krátkom čase zapracujeme.

5

Uvedieme do prevádzky

Na záver, ak je všetko vyladené podľa Vašich požiadaviek a našich odporúčaní, spustíme riešenie do ostrej prevádzky.

Zaujali sme Vás?

V prípade záujmu o naše služby nám neváhajte zavolať, napísať alebo si dohodnút osobné stretnutie pri kávičke.